پس از خرید ربات افزایش فالوور نینجاگرام چه اتفاقی می افتد؟

یک سال بروزرسانی و پشتیبانی مداوم 

یکی از ویژگی هایی که پس از خرید برای شما باز می شود و می توانید از آن استفاده کنید، بروزرسانی مداوم ربات اینستاگرام است. با استفاده از این قابلیت امینت اکانت شما حفظ می شود و اگر اینستاگرام هم تغییری در الگوریتم خود دهد شما به راحتی با آپدیت رایگان می توانید ابنستاگرام را دوباره دور بزنید.
 

اضافه کردن نامحدود اکانت اینستاگرام به ربات

پس از خرید ربات می توانید به صورت نامحدود اکانت اینستاگرام روی ربات نینجاگرام اضافه کنید. بر خلاف دیگر ربات های اینستاگرام هیچ محدودیتی برای تعداد اکانت روی ربات نیست و به راحتی می توانید حساب های کاربری اینستاگرام خودتان را اضافه کنید.

امکان مشاهده استوری توسط ربات

ربات برای شما استوری هارا نگاه می کند و به جای اینکه دقایق با ارزش خودتان را صرف دیدن استوری غذاهای دوستانتان، یا تبلیغات محمد امین کریم پور را بکنید، به رونق کسب و کارتان فکر کنید و استراتژی های جدید برای شغل اینترنتی خود خلق کنید.

دریافت نامحدود فالوور

به راحتی می توانید با تنظیم دقیق و هدفمند که در این آموزش توضیح دادیم، بدون هیچ دغدغه ای ربات را تنظیم کنید و شروع به جذب فالوور کنید.

فالوور های هدفمند

با قابلیت تارگتینگ و هدفگذاری که در این ربات تعبیه شده است، می توانید یک یا چند نفر یا چندین هشتگ را هدف قرار دهید و بر اساس زمینه کاری و دسته بندی که مدنظرتان است فالوور دریافت کنید.

  • 0 تومان
ربات افزایش فالوور

ربات افزایش فالوور اینستاگرام، قدیمی ترین و پر سرعت ترین ربات افزایش فالوور در ایران می باشد.

همکار تجاری

ما را دنبال کنید

ایمیل: info@followbaz..com
تلفن: 09034310043